AİLE 19. BÖLÜM TEK PARÇA İZLE! Show TV AİLE dizisi son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler yaşanacak?

0

Aile dizisinin yeni bölümünü izlemek isteyen izleyiciler, izleme ekranına ulaşmak istiyor. Show TV’de her Salı akşamı yayınlanan Aile dizisi duygusal sahneleriyle dikkat çekiyor. Başrollerini Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ’un paylaştığı Aile’nin ikinci sezonu 3 Ekim 2023 Salı akşamı başladı. Dizinin on dokuzuncu bölümü 7 Kasım Salı günü yayınlanacak. İşte Aile’nin son bölümünün konusu…

AİLE DİZİSİNİN YENİ BÖLÜMÜ NE ZAMAN?

Aile her Salı akşamı Show TV’de yayınlanıyor. Aile dizisinin yeni bölümü bu akşam saat 20.00’de ekranlarda olacak.

AİLENİN SON BÖLÜM ÖZETİ

Aile dizisinin on sekizinci bölümünde;

Nedret ve Bedri’nin gelişi gerilimi artırır. Aslan, Devin’e Nedret ve Bedri ile aynı evde olmaları halinde savaş çıkacağını söylerken Hülya’nın ne yapacağı merakla bekleniyor. Cihan, Serap ve İlyas’ın bakışları ve Bedri’nin görüntüsü aynı anda şunu soruyor: “Bedri, Aslan’ın düşmanlarına mı katılıyor?” Soru akla geliyor. Öte yandan Aslan’ın “Eski amcayla yeni sofrada son akşam yemeği…” sözleri ise heyecan verici gelişmelerin ilk sinyallerini veriyor.

on dokuzuncu aile

AİLE’NİN YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Aile dizisinin on dokuzuncu bölümünde;
Aile sofrasında ölümün eşiğine gelen İbo, kaldırıldığı hastanede yaşam mücadelesine başladı; O gece yaşananlar Kaya ve Zeyno için büyük bir travmaydı. Çocuklar evden çıkmak istediğinde Devin devreye giriyor. Tek amacı ailesini bir arada tutmak olan Aslan, Devin’in velayet davasına karıştığını öğrenir. Bu durum ikiliyi birbirine düşürse de; Öte yandan Aslan, elindeki delillerle Serap’ın huzuruna çıkar. Leyla’yı hapisten kurtarmak için bu delili Serap’a karşı bir koz olarak kullanın. Peki Serap, Leyla’nın özgürlüğünü kazanmasına yardım edebilecek mi? Rüya; Devin’in torunlarını evinden aldığını öğrenince harika bir plan yapar. Nedret, İlyas’ın Bedri’yi kendi tarafına çekmeye çalıştığını öğrenir; Yıllar sonra İlyas’ın huzuruna çıkar. Bedri, marinada yeni bir iş anlaşması yapacak olan Aslan’la karşı karşıya gelecektir. Kaya’nın hastalanmasıyla Aslan ve Devin için büyük bir ebeveynlik sınavı başlar. İkili, Kaya’nın tedavisi için sürpriz bir kişinin kapısını çalarken; Aslan, Devin, Kaya ve Zeyno bir gecelik de olsa dört kişilik bir aile olurlar. Hülya’nın Devin için yaptığı plan işlemeye başlar. Ancak Hülya hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşır. Öte yandan Aslan, Devin’in yıllar önce gömülen en büyük travmasını öğrenir ve önemli bir karar verir. Devin’in attığı büyük adımın ardından Soykanlar için işler karışır; Aile içinde yeni bir savaş çıkacak.

aileye bakın 19

AİLE 19. BÖLÜMÜNÜ TEK PARÇA İZLEYİN!

Aile dizisinin on dokuzuncu bölümü Show TV ekranlarında ve Show TV’nin resmi internet sitesinde izlenebilecek.

Günün magazin olayları
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Kim Milyoner Olmak İster'in ikinci sorusunda elenen kadın herkesi şaşırttı!Kim Milyoner Olmak İster’in ikinci sorusunda elenen kadın herkesi şaşırttı!
Acil ameliyata alındı!  Uca ile ilgili yeni gelişmeAcil ameliyata alındı! Uca ile ilgili yeni gelişme
O oradaydı Bu, geçmişin “sabah şekeri”ydi! En son sürüme yapılan yorumlar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Antalya Haber Sunucu