Dünya’nın 2023’te en seksi kel erkeği seçildi: İlk 10’da kimler var?

0
Bu haberin orijinal dili İngilizce idi.

Ankette her yarışmacıya, kel ünlü isimlerin ne sıklıkta arandığına, net değerlerine, boylarına, vokal çekiciliklerine, kel kafalarının parlaklığına ve “bölüm auralarına” bakılarak 10 üzerinden bir puan verildi.

REKLAM

2023’ün en seksi kel adamını belirlemek için her yıl yapılan ankette Galler Prensi William 9,88 puanla birinci oldu.

Pazarlama ajansı Reboot’un Google aramaları baz alınarak gerçekleştirdiği araştırmada, kel ünlülerin isimlerinin aranma sıklığı, net serveti, boyu, vokal çekiciliği, kel kafalarının parlaklığı ve “altın oranı” araştırılarak her yarışmacı belirlendi. 10 üzerinden puan verildi.

Yeniden başlatma, her ünlünün fotoğrafını bir “bilgisayar algoritmasına” aktararak yüz işaretleri olarak bilinen ayırt edici özellikleri belirledi.

Prens William’ı podyumda geçen yılın kazananı Vin Diesel ve Jason Statham takip etti. Amerikalı aktör Samuel L. Jackson dördüncü olurken, Amazon patronu Jeff Bezos beşinci, eski NBA yıldızı Michael Jordan altıncı olurken, Amerikalı aktör Dwayne Johnson ise sıralamada hayal kırıklığı yaratarak yedinci oldu.

En seksi on kel erkek arasında Shemar Moore, Shaquille O’Neal ve Terry Crews yer aldı.

Sosyal medyada pek çok kullanıcı sıralamayı eleştirdi. Geçtiğimiz yıl ikinci olan ‘Stanley Tucci: İtalya’yı Arıyoruz’ programının sunucusu Stanley Tucci’nin ilk 10’a girememesi hayal kırıklığı yarattı.

Tucci geçen yılın şampiyonu Vin Diesel’in ardından ikinci oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Antalya Haber Sunucu