Skandal olay! TikTok’ta kız çocuklarına istismarda bulunduğu iddia edilen yayıncı gözaltına alındı, kimliği şaşkına çevirdi

0

TikTok’ta açtığı hesapla genellikle genç kızların takip ettiği MA isimli kişinin yayınları sosyal medyada tepkilere yol açtı.

“BENİ TANIMIYOR MUSUNUZ?”

TV100’ün haberine göre, şahsın sosyal medya hesabından kaydedilen canlı yayınlardan birinde, küçük bir kızın şahsa “Beni tanımıyorsun, geçen gün yanına geldim” dediği duyuldu. Bu videoların devamında ise canlı yayına katılan kızlar da ailelerine tepki göstererek, o yayınlarda kalmaları konusunda ısrar etti.

AYLAR ÖNCE GÜNDEMDEYDİ

Tokat Erbaa ilçesinde yaşayan ve küçük çocuklu MA isimli şahsın yayınlarından rahatsız olanlar, CİMER üzerinden şikayette bulundu. Bazı kızlarla özel DM üzerinden görüştüğü iddia edilen bu kişi, paylaşımlarında profil fotoğrafı olmayanları çıkaracağını ve mikrofonunu kapatacağını belirtti.

Ekran görüntüsü 03-24-2024 193850

GÖZALTINA ALINDI

Sosyal medya üzerinden yapılan şikayetlerin ardından adli makamlar da müdahale etti. Son bilgilere göre, yanında binlerce çocuğu bulunan emekli uzman çavuş MA’nın Erbaa’da tutuklandığı bildirildi. Kişinin dijital materyallerine de el konularak incelendiği öğrenildi. Bu içerik Metin Yamaner tarafından yayınlanmıştır.

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Özgür Özel gösteride atılan sloganı duyunca dayanamadı! Özgür Özel gösteride atılan sloganı duyunca dayanamadı! “Oğlum, o mesajı şimdi verdik mi?”
Candaş Tolga Işık isyan etti: Candaş Tolga Işık isyan etti: “Arkadaşımızı sırtından bıçakladı”
Cumhurbaşkanı Erdoğan rozetini takıyordu!  İlk açıklama Fatih Erbakan'dan geldiCumhurbaşkanı Erdoğan rozetini takıyordu! İlk açıklama Fatih Erbakan’dan geldi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Antalya Haber Sunucu